BLOG WRACA DO ŻYCIA PO WAKACYJNEJ PRZERWIE
Wczoraj wreszcie na dłużej weszłam na bloga, zerknęłam na ostatni wpis i statystyki. Potem wyjęłam z torebki kalendarz i zdałam sobie sprawę, że moje blogowanie jakby zasnęło zimowym snem w środku lata.

Mimo, że za wiele się tutaj nie działo po statystykach, wiadomościach i komentarzach widziałam, że   do mnie zaglądaliście – TO BARDZO MIŁE, DZIĘKUJĘ:) 


JAKIE PLANY?

 
 
 
W najbliższym czasie planuję post dla osób rozpoczynających naukę w szkole policealnej.  Mam też kilka pomysłów na serie wpisów dotyczących szukania pracy, ale tradycyjnie znajdzie się  też coś dla tych, którzy przygotowują się do egzaminu tak jak miało to miejsce w poprzednich wpisach. Chcę popracować też nad kwestią techniczną i wizualną bloga więc jeśli macie jakieś sugestie lub propozycje tematów, o których chcielibyście przeczytać, piszcie śmiało:)  


  • Anonimowy

    Witaj!
    Czekałam na kolejne posty 🙂 Widzę, że pojawi się temat, który mnie interesuję. Bardzo się cieszę.
    Pozdrawiam!

  • <3

  • Prosze również o wszelkie pomocne materialy. Jestem na 1 semestrze higienistki. Blog Twoj jes genialny. Cieszę się, że natknęłam się na niego w sieci. Oto moj adres bunia1977@wp.pl. pozdrawiam serdecznie.