KONIEC Z TYM BLOGIEM

Gdy zakładałam tego bloga, czułam ogromną potrzebę pisania, dzielenia się wiedzą, rozmawiania i bycia w kontakcie z kimś, kto będzie rozumiał to, o czym mówię. Przedtem, zanim zaczęłam pisać, moi bliscy mieli pełne prawo do tego, by czuć się osaczanymi natłokiem informacji o zdrowiu, profilaktyce i niezmiernie interesującej pracy higienistki, który fundowałam im przy każdej możliwej okazji z wątpliwym umiarem.  

 
Blog pozwolił nieco rozładować to informacyjne napięcie. No, może poza tematem profilaktyki, bo o tym wciąż trąbię i bębnię, gdzie tylko się da – tym razem z zamierzonym końskim dawkowaniem. 
 

C o  z  t y m  b l o g i e m ?

Klikam w higienistki.pl i już mi tutaj coś nie gra, coś nie pasuje, coś odpycha i męczy. Pytanie – co z tym blogiem – pojawia się w mojej głowie non stop. Przez prawie cały miesiąc milczałam, nie odpisywałam na wiadomości i komentarze i zastanawiałam się co z tym dalej zrobić. Podjęłam ważną decyzję i dziś mogę już napisać o tym, że kończę z tym blogiem. 
 
Wybaczcie, jeśli się przywiązaliście. Wybaczcie jeśli będzie wam czegoś brak. 
 
Decyzja była trudna, ale bardzo przemyślana. Czasem to,  co wydawało się dwa lata temu dobre, dzisiaj jest już słabe. Tak właśnie było z tą stroną. Zaczęła mnie drażnić swoim wyglądem i pewnego dnia powiedziałam sobie  K O N I E C  Z  T Y M – to nie może tak dłużej wyglądać, muszę coś zmienić! I tak właśnie rozpoczęły się prace nad nowym życiem bloga z czego się przeogromnie cieszę!:) 
 
W planach na 2017 rok miałam między innymi 
– zakup własnego serwera i przeniesienie na niego bloga,
– dokończenie prac nad nowym szablonem i grafiką,
– stworzenie praktycznego spisu treści mojej strony, które ułatwią wam szukanie konkretnych materiałów. 
 
Wszystkie te cele udało mi się zrealizować. Zostało jeszcze kilka kosmetycznych spraw i będę mogła was gościć na nowej, profesjonalnej i bardziej praktycznej stronie dla higienistek stomatologicznych z pasją!  
 
Żegnaj bloggerze, witaj wordpressie! 
Premiera już a kilka dni, będziecie? 🙂
 
 
 
 
 
  FACEBOOK           INSTAGRAM