O mnie

Mam na imię Angelika, jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną i autorką tego bloga.
Cieszę się, że udało Ci się dotrzeć na moją stronę!

Piszę tutaj o mojej pracy i dzielę się wiedzą. Na co dzień staram się pokazywać, że proste sposoby dbania o uśmiech naprawdę działają. Pomagam ludziom, nabrać kontrolę nad swoim zdrowiem i dobrym samopoczuciem, bo codziennie jestem świadkiem tego, że przez luki w edukacji zdrowotnej tracimy zarówno zęby jak i pieniądze. Lubię gdy profilaktyka przestaje być teorią, a staje się praktyką – to  chyba najlepiej określa moją pracę.

Dlaczego powstał ten blog?
Czułam ogromną potrzebę pisania, dzielenia się wiedzą, rozmawiania i bycia w kontakcie z kimś, kto będzie rozumiał to, o czym mówię. Zanim zaczęłam pisać, moi bliscy mieli pełne prawo czuć się osaczonymi natłokiem informacji o zdrowiu, profilaktyce i niezmiernie interesującej pracy higienistki, który fundowałam im przy każdej możliwej okazji z wątpliwym umiarem.

Blog pozwolił nieco rozładować to informacyjne napięcie. No, może poza tematem profilaktyki, bo o tym wciąż trąbię i bębnię, gdzie tylko się da – tym razem z zamierzonym końskim dawkowaniem.

Jednak, przede wszystkim, brakowało mi wsparcia osób, o zbliżonych zainteresowaniach. Dlatego dziś tak ważne dla mnie jest wychodzenie na przeciw Twoim potrzebom. Doskonale wiem, jakie problemy miewają higienistki, zarówno te rozpoczynające swoją przygodę z zawodem jak i pracujące. Sama przez nie wszystkie musiałam przejść. Tobie chcę sprawę uprościć i szczerze liczę, że artykuły na moim blogu pomogą Ci rozwijać pasję do stomatologii lub, jeszcze ambitniej, rozwijać siebie z pasją.

Mam nadzieję, że spędzisz tutaj miło czas i zostaniesz na dłużej 🙂

PS Jeśli chcesz być na bieżąco, możesz polajkować i dodać do obserwowanych moją stronę na Facebooku. Znajdziesz mnie też na Instagramie.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.